Grube slajdy na krętej drodze publicznej: Josh Herrin szaleje na R1
Piotr Jędrzejak
15 grudnia 2017

Opad szczęki gwarantowany.

Całkiem niedawno po całym motocyklowym Facebooku w błyskawicznym tempie przewinął się krótki, nagrany telefonem film, na którym Josh Herrin wykonuje piękny i głęboki slajd na Yamasze R1. Nawet nie staramy się odnaleźć tego klipu, bo teraz w końcu w sieci opublikowany został pełny film z tego wydarzenia!

Nick van der Vegt hobbystycznie zajmuje się nagrywaniem motocykli, między innymi na Mulholland Highway. Tym razem połączył siły z dwoma motocyklistami. Jednym z nich jest całkiem znana w okolicy postać pod ksywką Adey’sWorld – wiele widowiskowych onboardów z The Snake pochodziło właśnie od niego. Ale tym razem show skradł Josh Herrin. Ten 27-latek z sukcesami ścigał się w amerykańskich mistrzostwach AMA, a sezon 2014 spędził w mistrzostwach świata Moto2. Facet ogarnia motocykl całkiem nieźle, ale lubi się też trochę pobawić.

Włączcie to na dużym ekranie i podziwiajcie grube slajdy na Yamasze R1!

Na kanale Adey’sWorld pojawił się film z tymi samymi ujęciami, jednak również z większą ilością rozmowy. Josh opowiada, że podnosi swoje umiejętności na minibike’ach. Taka jazda pozwala mu trenować to, czego nie da się trenować na dużych motocyklach – slajdy tylnego koła, podpieranie się kolanem, czy kontrola przyczepności przedniego koła. Zupełnie jak na treningach z MotoRmanią! 😉

Dowiadujemy się też, że Josh bardzo rzadko jeździ szybko po drogach publicznych – dziury, krawężniki i samochody trochę go przerażają. Na trasy w kanionie przyjechał po raz pierwszy i początkowo był w szoku, jak szybkie tempo utrzymuje Adeyemi. A później przyszły slajdy…

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły