Torowe podsumowanie sezonu 2015: to jest to!

- Piotr Jędrzejak

Macie ochotę na przypomnienie sobie torowej rozrywki na motocyklach?

Rok temu publikowaliśmy tutaj podsumowanie sezonu 2014 pod tytułem „Born to ride, forced to work”. Tym razem ta sama ekipa z Bydgoszczy i Torunia podsyła podsumowanie 2015, w trochę szybszym tempie! Ujęcia pochodzą z toru w Poznaniu, Bydgoszczy i Toruniu, a jak sami się przekonacie, chłopaki także bawią się na pitbikach! Podsyłając nam linka, Robson napisał: „Miłego oglądania. Mam nadzieję, że się Wam spodoba”. No jasne, że nam się podoba. A Wam?

P.S.: Jeżeli już nie możecie doczekać się torowania, zapraszamy na kwietniowe rozpoczęcie sezonu z MotoRmanią na Slovakiaring!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl