To już 5 lat z ekipą Supermofools: jubileuszowe video

- Piotr Jędrzejak

Jeżeli w ostatnich latach pokochaliście motocykle supermoto, istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że zawdzięczacie to między innymi chłopakom z Holandii, ekipie Supermofools.

Pięć lat temu, gdy publikowaliśmy ich pierwsze nagrania, pisaliśmy: „Czy też zauważyliście w internecie, że chyba większość wesołych akcji, w których motocykliści wygłupiają się na mieście i nie tylko, odbywa się na sprzętach supermoto?” Taka właśnie jest prawda. Na mieście i na co dzień supermociaki otwierają przed motocyklistami nowe możliwości, a w sporcie jazda supermociakami odwdzięcza się skokami, slajdami i walką na łokcie. Krótko mówiąc motocykle supermoto są niepowtarzalne.

Chłopaki z Supermofools docenili to już pięć lat temu, gdy założyli swoją grupę i zaczęli publikowanie swoich filmów. Zwierali w nich zabawne akcje, jazdy ze znajomymi, gleby, sztuczki, skoki, wszystko co się da. W ten sposób znaleźli światowe uznanie, również w Polsce, przy okazji szerząc ideę jazdy supermoto. W tym roku obchodzą piątą rocznicę i jak sami napisali:

„W tym roku obchodzimy 5 lat Supermofoolsów! Nowe, epicki filmy na naszym kanale już niebawem! Ogromne podziękowania dla: Jester Entertainment, David Bost, Joanna F. Benz, Kikaninac, 100% Bitume, TRR, Edgesofsupermotard, Meddes, Cafeine Crew, Superretards, Querly, Kenny Stuntriding, Supermoto Central, Derestricted za wszystkie miłe chwile. Również ogromne podziękowania dla wszystkich naszych subskrybentów i fanów w social mediach. To pomagacie naszej motywacji!”

Obejrzyjcie wyjątkowo długi (ponad 9 minut) film z najciekawszymi akcjami i glebami z minionych 5 lat:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl