The Infidels: film dokumentalny o weteranach na stunt-motocyklach

- Piotr Jędrzejak

„The Infidels” podąża śladem grupy młodych weteranów, którzy z ciszą życia cywilnego radzą sobie dzięki jeździe stunt-motocyklami po ulicach Arizony.

„Rated Red” jest internetowym kanałem popularno-naukowym. Ekipa kręci filmy o życiu z punktu widzenia newsów, polityki, kultury, sportów czy militariów. Czasem są to kilkudziesięcio sekundowe poradniki jak zawiązać węzeł, czasem poradniki dotyczące stylu jazdy samochodem, a zdarzają się też wszelkiego rodzaju reportaże.

Jedną z poważniejszych produkcji jest „The Infidels”. Ten ponad 20-minutowy film dokumentalny opowiada o młodych weteranach wojennych, którzy teraz są stunterami gdzieś w Arizonie. Wysokiej jakości dokument opowiada o tym, jak chłopaki muszą dostosować się do nowego życia cywilnego.

W wojsku przerzucają cię gdzieś do innego kraju, w warunkach wojennych. Jedną z najważniejszych rzeczy, które pomagają przetrwać, jest braterstwo pomiędzy żołnierzami. Stworzenie takiej więzi może nie tylko ocalić życie, ale także pomaga utrzymać spokój ducha, gdy otoczenie temu nie sprzyja. Po powrocie do domu więzi braterskie pozostają, a stunt-motocykle pomagają dostarczyć emocji. „Motocykle ocaliły mu życie. Gdyby nie one, prawdopodobnie wróciłby na front” – powiedziała matka jednego z riderów…

The Infidels jest dokumentem opowiadającym o tym, jak motocykle pomagają weteranom żyć spokojnie.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl