Take it to the track: najlepsze ujęcia z track daya od Mike12R1

- Piotr Jędrzejak

„Nie zabij się na ulicy. Jedź na tor! To jest fajne!”

Mówi Wam coś ksywka Mike12R1? Na pewno tak. Michał mieszka w Stanach, jeździ motocyklem i prowadzi kanał, na który wrzuca czasem wypasione filmy – kilka z nich już mogliście oglądać na stronach MotoRmanii. Być może zauważyliście, że Michał i jego koledzy zawsze jeździli po drogach publicznych. W minionym roku jednak w końcu wybrali się na tor, a teraz nie mogą się doczekać kolejnych track dayów – i wcale im się nie dziwimy!

Jak Michał napisał nam w mailu:
„Wiem, że niestety torów w Polsce coraz mniej, ale może ten filmik do komuś do myślenia, aby w końcu wybrać się na tor (choćby nawet za granicą).”

Obejrzyjcie najciekawsze ujęcia z torowania od Michała, a my już za 3 tygodnie będziemy śmigać z Wami na Slovakiaringu!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl