Tajlandia: bójka z małpą po nasikaniu na motocykl
Piotr Jędrzejak
7 grudnia 2015

Ten film jest jednocześnie śmieszny, straszny i totalnie oderwany od (naszej) rzeczywistości.

Zanim przejdziecie do sedna, musicie pamiętać, że ten film został nagrany w okolicy Chachoengsao, Thajladia, gdzie spotkanie małpy jest przeżyciem równie egzotycznym, jak u nas widok gołębia czy kota.

Zobaczcie więc co się stało. Małpa usiadła na motocyklu, haha, śmieszne. Sytuacja przestaje być taka zabawna, gdy zwierzak zaczyna sikać na motocykl i podgryzać siedzenie. Motocyklista wtedy mówi dość i miota w małpę własnym butem. Ta jednak nie daje sobie w kaszę dmuchać – natychmiast sama rzuca się na faceta. Dochodzi do bójki! Początkowo wygląda to trochę przerażająco… Ale gdy przeczytaliśmy, że ani małpie ani człowiekowi nic się nie stało, obejrzeliśmy to drugi (a później trzeci, czwarty, dwunasty…) raz i przyznajemy, że nie możemy przestać się śmiać, razem z operatorem kamery.

https://www.youtube.com/watch?v=oMbqbGmVrSg

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły