Ducati 1299 Panigale S – cudowny model w skali 1:4
MotoRmania
7 grudnia 2015

Model składa się z ponad 600 części, kosztuje ok. 3200 zł, ale dbałość o detale jest niesamowita. Zobaczcie zdjęcia!

Mówi Wam coś marka Pocher? Jeżeli tak jak my nie jesteście fanami modelarstwa, to śpieszymy poinformować, że Pocher jest jedną z najbardziej uznanych marek zajmujących się modelami samochodów w skali 1:8, a słynie z niesamowitej wręcz dbałości o detale. Niedawno Pocher przedstawił nowy model, pierwszy motocykl w swojej historii, Ducati Panigale 1299 S w skali 1:4.

Model składa się z ponad 600 części wyprodukowanych z wysokiej jakości metalu, gumy, czy wysokiej jakości plastiku. Koła, łańcuch napędowy, zawieszenie, klamki hamulca i sprzęgła „są w całości funkcjonalne i oferują nieporównywalny poziom detali”. 1299 Panigale S od Pochera ma 519 mm długości i waży 5 kg. Większość części jest skręcana, a model jest podobno „łatwy” do złożenia.

Jeżeli już napaliliście się idealny prezent dla swojego Ducatisti, uwaga, nie jest tanio. Model dostępny jest w sklepie Hornby (właściciel Pochera, klik) za kwotę 799$, czyli około 3200 zł, z wysyłką w drugim tygodniu stycznia 2016…

Obejrzyjcie cudowne zdjęcia w dużej rozdzielczości:

Model zachwycił wszystkich na wystawie w Norymberdze.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły