Szalone supermoto! Radosne video od Supermofools

- Piotr Jędrzejak

Zaledwie w środę wrzucaliśmy nagranie idealnie pokazujące dlaczego kochamy supermoto. Dziś się powtórzymy, ale chyba nie będziecie mieli nam tego za złe?

Tym razem jednak klip pochodzi od znanej już na MotoRmanii ekipy Supermofools. Film ma generalnie bardzo podobny charakter do tego sprzed dwóch dni, ale… No właśnie, ale co z tego? Ogląda się go z jeszcze większym bananem! Po raz kolejny obejrzycie wszystko to, do czego jest zdolne supermoto – wheelie, schody, offroad, zakręty – wybierajcie do woli. Przy okazji Foolsi świetnie ujęli radochę z jazdy na SM w ekipie dobrych kolegów. Wiecie, zabieranie sobie kluczyków, wyłączanie killswitchy, sypanie piachem spod kół. Lubimy to, w końcu od tego są przyjaciele!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl