Supermofools, pitbiki i głupie enduro-zabawy

- Piotr Jędrzejak

Takie filmy po prostu zwiększają w człowieku poziom radości i zadowolenia z życia.

Jeżdżenie pitbikami z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularne. Ostatnio okazało się, że małymi crossówkami zainteresował się Meddes, a teraz również i szalona ekipa Supermofools. Chłopaki odwiedzili ostatnio kilku znajomych, w tym własnie Meddesa oraz ekipę Bikesquad, no i wszyscy postanowili urządzić sobie trochę głupich enduro-zabaw. Odwiedzili żwirownię, a co tam się działo… Pitbiki po raz kolejny udowadniają, że z powodu swoich niedużych rozmiarów potrafią dać sporo radochy, a na Ranczu MotoRmanii oraz na Slajd Zone pomagają w podnoszeniu umiejętności. Tak wygląda radocha na motocyklach wśród znajomych:

Supermofools dorzucili jeszcze jeden, bonusowy film z kilkoma zabawnymi ujęciami. Ich produkcje po prostu podnoszą poziom radości!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl