Scrambler Full Throttle na dirt tracku w rękach Mistrza Polski!

- MotoRmania

Idealne połączenie: Scrambler oraz V-ce Mistrz Świata i Mistrz Polski w dziedzinie, która inspirowała projektantów Scramblera Full Throttle.

informacja prasowa

Krzysztof Kasprzak to utalentowany zawodnik żużlowy. Zdobywca tytułów Mistrza Polski oraz V-ce Mistrza Świata. Krzysiek chyba nigdy nie myślał o tym, że na stadionie, na którym zwykle trenuje, zmierzy się z ulicznym motocyklem, a właściwie z wyjątkowym ulicznym motocyklem. Scrambler Full Throttle sięga natomiast korzeniami do dyscypliny w której mistrzem jest Krzysztof. Pierwszy rzut oka i wiadomo – prawdziwy dirt-trackowy fighter.

Wyobrażacie sobie spotkanie flat-trackerowego mistrza i Scramblera Full Throttle na arenie żużlowej? Czekaliśmy z niecierpliwością na ten dzień, aż w końcu nadszedł – zobaczcie sami co się działo!

Od redakcji: Nasz tor flat trackowy jest już prawie ukończony… Będzie działo się jeszcze ciekawej – stay tuned!

Ducati Scrambler Full Throttle flat track (4)

Ducati Scrambler Full Throttle flat track (3)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl