Samochód zdalnie sterowany vs motocykl: bardzo nieudany wyścig

- Piotr Jędrzejak

W tym pojedynku nie ma zwycięzców. Pytanie tylko, kto jest bardziej przegrany?

Faceci to duże dzieci, tylko z droższymi zabawkami – obstawiamy, że zgodzicie się z nami bez zawahania. A co stanie się, gdy spotka się dwóch takich facetów dzieciaków: jeden ze swoim motocyklem, a drugi ze zdalnie sterowanym samochodem? Odpowiedź jest prosta! Sprawdzą, co ma lepsze przyspieszenie!

Jeżeli na myśl o pojedynku samochodu RC i motocykla zaśmialiście się z ironią, to możecie się zdziwić. Dobre samochody RC rozpędzają się do potężnych prędkości i robią to w błyskawicznym tempie. I dlatego taki pojedynek wcale nie jest pozbawiony sensu! Ale niestety tym razem nie ma zwycięzcy…

https://www.youtube.com/watch?v=CSSLbW1XyVw

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl