Relaksujesz się w samochodzie, a tu motocyklista łapie cię za stopę

- Piotr Jędrzejak

Wyobraźcie sobie taką sytuację. Jedziecie motocyklem, akcja dzieje się na niezatłoczonej obwodnicy/autostradzie. Wtem zauważacie, że z okna samochodu na środkowym pasie wystają (odziane w kolorowe skarpetki!) stopy pasażerki relaksującej się na tylnej kanapie… Trzeba być chyba najbardziej sztywnym ze sztywniaków, żeby nie wykorzystać tej sytuacji do żarciku! (Tym bardziej, że kamera na kasku cały czas nagrywa.)

Szkoda, że nie udało się nagrać reakcji tejże pasażerki… Ale jedno jest pewne – dziewczyna nauczy się, aby nie wystawiać nóg przez okno.

Ciekawostka: w ciągu 3 dni film zebrał blisko 3 miliony wyświetleń!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl