Reklama Roland Sands Design: humor, palenie gumy, wheelie i slajdy!

- Piotr Jędrzejak

To zdecydowanie jeden z najlepszych klipów promocyjnych w dziejach!

Roland Sands ze swoim warsztatem i marką RSD z pewnością należy do najbardziej znanych customizerów na świecie. Spod tego logo wyjeżdżają totalnie odjechane motocykle customowe, od Harleyów do KTMów, ale nie tylko. RSD produkuje też ciuchy oraz wszelkiego rodzaju części tuningowe, jak maszynowo obrabiane felgi, filtry powietrza, czy przeźroczyste pokrywy rozrządu. Na sezon 2015 Roland postanowił nagrać klip promocyjny i oczywiście w najmniejszym stopniu nie jest on szablonowy.

Posłuchajcie opowieści/ piosenki na temat motocykli, części, ciuchów. Wszystko to z humorem, w zgranej ekipie, w klimatach country oraz oczywiście z paleniem gumy, grubą jazdą na kole i z dirt-trackowymi slajdami! To zdecydowanie jeden z najlepszych klipów promocyjnych w dziejach! „Sooo gooood!”

RSD-2015-Product-Round-Up-Video-17_Original

RSD-2015-Product-Round-Up-Video-11_Original

RSD-2015-Product-Round-Up-Video-3_Original

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl