Reklama Roland Sands Design: humor, palenie gumy, wheelie i slajdy!
Piotr Jędrzejak
28 kwietnia 2015

To zdecydowanie jeden z najlepszych klipów promocyjnych w dziejach!

Roland Sands ze swoim warsztatem i marką RSD z pewnością należy do najbardziej znanych customizerów na świecie. Spod tego logo wyjeżdżają totalnie odjechane motocykle customowe, od Harleyów do KTMów, ale nie tylko. RSD produkuje też ciuchy oraz wszelkiego rodzaju części tuningowe, jak maszynowo obrabiane felgi, filtry powietrza, czy przeźroczyste pokrywy rozrządu. Na sezon 2015 Roland postanowił nagrać klip promocyjny i oczywiście w najmniejszym stopniu nie jest on szablonowy.

Posłuchajcie opowieści/ piosenki na temat motocykli, części, ciuchów. Wszystko to z humorem, w zgranej ekipie, w klimatach country oraz oczywiście z paleniem gumy, grubą jazdą na kole i z dirt-trackowymi slajdami! To zdecydowanie jeden z najlepszych klipów promocyjnych w dziejach! „Sooo gooood!”

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły