I runda Supermoto w Biłgoraju: video!

- Piotr Jędrzejak

Sezon supermoto już ruszył! Mimo, że wyścigi na torze w Biłgoraju (woj. lubelskie) nie należały do Mistrzostw ani Pucharu Polski, na starcie pojawiło się aż 17 zawodników z całego kraju, od amotorów przez zawodników z mistrzowskiej czołówki.

Pogoda nie rozpieszczała, ale nikomu to nie przeszkadzało – na wyścigach zorganizowanych przez AK Biłgorajski dobrze bawili się nie tylko zawodnicy, ale również publiczność, która nie zawiodła! To spotkanie można było potraktować jako rozgrzewkę przed Mistrzostwami (I runda już 16. maja w Bydgoszczy), jednak organizator zapowiada, że tym sezonie odbędzie się 4-5 rund.

19. kwietnia w Biłgoraju zwyciężył Jędrzej Żuralski przed Albertem Idzikiem oraz Pawłem Płazińskim. Na miejscu jak zwykle nie zabrakło Niwego, który teraz dostarcza Wam video-relację z imprezy!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl