I runda Supermoto w Biłgoraju: video!
Piotr Jędrzejak
28 kwietnia 2015

Sezon supermoto już ruszył! Mimo, że wyścigi na torze w Biłgoraju (woj. lubelskie) nie należały do Mistrzostw ani Pucharu Polski, na starcie pojawiło się aż 17 zawodników z całego kraju, od amotorów przez zawodników z mistrzowskiej czołówki.

Pogoda nie rozpieszczała, ale nikomu to nie przeszkadzało – na wyścigach zorganizowanych przez AK Biłgorajski dobrze bawili się nie tylko zawodnicy, ale również publiczność, która nie zawiodła! To spotkanie można było potraktować jako rozgrzewkę przed Mistrzostwami (I runda już 16. maja w Bydgoszczy), jednak organizator zapowiada, że tym sezonie odbędzie się 4-5 rund.

19. kwietnia w Biłgoraju zwyciężył Jędrzej Żuralski przed Albertem Idzikiem oraz Pawłem Płazińskim. Na miejscu jak zwykle nie zabrakło Niwego, który teraz dostarcza Wam video-relację z imprezy!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły