Nowe życie dla kombinezonów Dainese: portfele, etui, pokrowce…

- Piotr Jędrzejak

Czy jest fajniejszy pomysł na zużyte skóry? Chyba nie.

Legendarne Dainese weszło we współpracę z inną włoską firmą, Regenesi. Ci projektanci znani są z przetwarzania dóbr wszelakich, mających swoje dni świetności już daleko za sobą, w rzeczy nowe i stylowe.

W tym przypadku chodzi o skórzane, powypadkowe kombinezony zawodników sponsorowanych przez Dainese, które po przekazaniu w ręce ekipy Regenesi, stają się stylowymi dodatkami do codziennego życia każdego motocyklisty, jak portfel, etui na smartfona, czy breloczek. Nie trzeba dodawać, że każdy jeden produkt jest w 100% unikalny, wykonany ręcznie i pochodzi prosto z toru wyścigowego.

Dainese Regenesi - akcesoria po kombinezonach (2)

Teraz pewnie zastanawiacie się, ile takie akcesoria muszą kosztować… Cóż, nie można spodziewać się cen z biedronkowych wyprzedaży, ale z drugiej strony, bez problemu można znaleźć na rynku zdecydowanie droższe produkty. W aktualnej ofercie są: etui na smartfona (59€, czyli ok. 240 zł), pokrowiec na karty kredytowe (99€, czyli ok. 400 zł), pokrowiec na klucze (79€, czyli ok. 320 zł). W ofercie były i na pewno jeszcze powrócą: etui na tablet, breloczek (ok. 160 zł), portfel (ok. 470 zł). Aktualną ofertę znajdziecie na stronie Dainese.

Tanio nie jest, ale chyba ciężko znaleźć bardziej wyścigowe i bardziej „prawdziwie” motocyklowe akcesoria. Podoba Wam się taki pomysł i takie wykonanie?

Dainese Regenesi - akcesoria po kombinezonach (3)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl