Nowe życie dla kombinezonów Dainese: portfele, etui, pokrowce…
Piotr Jędrzejak
4 maja 2015

Czy jest fajniejszy pomysł na zużyte skóry? Chyba nie.

Legendarne Dainese weszło we współpracę z inną włoską firmą, Regenesi. Ci projektanci znani są z przetwarzania dóbr wszelakich, mających swoje dni świetności już daleko za sobą, w rzeczy nowe i stylowe.

W tym przypadku chodzi o skórzane, powypadkowe kombinezony zawodników sponsorowanych przez Dainese, które po przekazaniu w ręce ekipy Regenesi, stają się stylowymi dodatkami do codziennego życia każdego motocyklisty, jak portfel, etui na smartfona, czy breloczek. Nie trzeba dodawać, że każdy jeden produkt jest w 100% unikalny, wykonany ręcznie i pochodzi prosto z toru wyścigowego.

Teraz pewnie zastanawiacie się, ile takie akcesoria muszą kosztować… Cóż, nie można spodziewać się cen z biedronkowych wyprzedaży, ale z drugiej strony, bez problemu można znaleźć na rynku zdecydowanie droższe produkty. W aktualnej ofercie są: etui na smartfona (59€, czyli ok. 240 zł), pokrowiec na karty kredytowe (99€, czyli ok. 400 zł), pokrowiec na klucze (79€, czyli ok. 320 zł). W ofercie były i na pewno jeszcze powrócą: etui na tablet, breloczek (ok. 160 zł), portfel (ok. 470 zł). Aktualną ofertę znajdziecie na stronie Dainese.

Tanio nie jest, ale chyba ciężko znaleźć bardziej wyścigowe i bardziej „prawdziwie” motocyklowe akcesoria. Podoba Wam się taki pomysł i takie wykonanie?

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły