Nic wartego uwagi, to tylko niedźwiedź jadący motocyklem przez miasto

- Piotr Jędrzejak

Misiek potrafi nawet machnąć lewą łapą do innych motocyklistów!

Wyobraź sobie, że mieszkasz w mieście Syktywkar gdzieś w środku Rosji. Twoje miasto ma około 230 000 mieszkańców i znajduje się nieopodal geograficznej granicy Syberii. Poza tym w herbie oraz we fladze miasta znajduje się niedźwiedź. To właśnie dlatego nie powinno Cie dziwić, gdy w drodze do pracy zauważasz niedźwiedzia jadącego w wózku bocznym motocykla…

A teraz na poważnie: totalny wypas! Niedźwiedź jedzie motocyklem! Wygląda na to, że miśkowi jest w wózku bocznym całkiem wygodnie i naprawdę nie ma nic przeciwko jeździe motocyklem:

Okazuje się, że niedźwiedź nazywa się Tim i na co dzień pracuje w cyrku. Gdy cyrk odwiedza nowe miasto, Tim i jego opiekunowie jeżdżą po okolicy w ramach promocji. Gdy zawitali do Archangielska, spotkali się z lokalnymi motocyklistami. Tim zaprzyjaźnił się z nimi szybko, a jeden z motocyklistów, Michael zaprosił Tima na przejażdżkę jego własnym motocyklem z koszem… Zobaczcie:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl