Najciekawsze ujęcia z zakrętów na Mulholland

- Piotr Jędrzejak

Mówi się, że „muzyka łagodzi obyczaje”. Nam się wydaje, że oglądanie motocykli w ruchu ma podobne właściwości. Dlaczego tak sądzimy? Obejrzyjcie to video i przekonajcie się sami!

Autorem jest lubiany Rnickeymouse, a ujęcia zostały oczywiście nagrane na zakrętach Mulholland Drive. Tym razem jest to kompilacja z krótkich filmów, które Rnickey do tej pory wrzucał na Instagrama – w efekcie otrzymaliśmy zestawienie dość krótkich, ale za to najciekawszych ujęć. Sprawdźcie, ogląda się przyjemnie.

P.S.: Jeżeli akcja z rowerzystą z pierwszego ujęcia nie jest ustawiona, to ten gość powinien otrzymać przynajmniej nominację do nagrody Darwina.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl