MotoGP w Brnie: video z najlepszymi momentami

- Piotr Jędrzejak

Międzynarodowa Federacja Motocyklowa FIM właśnie udostępniła video z MotoGP w Brnie, a my czym prędzej dzielimy się nim z Wami!

Wyścig królewskiej klasy w Czechach był nietypowy przede wszystkim z jednego, ważnego powodu. Po raz pierwszy od dawna, Marc Marquez nie zdominował! Tym razem wygrał jego kolega zespołowy, Dani Pedrosa. Jak #93 powiedział po wyścigu, zawiniły ustawienia motocykla, które dały radę na jedno kółko, ale nie na cały wyścig. Podium dopełnili Jorge Lorenzo i Valentino Rossi! Przeczytajcie relację Micka i obejrzyjcie video!

Aktualizacja: niestety FIM nas nieprzyjemnie zaskoczył i wyłączył umieszczanie filmu na stronach… Musicie oglądać na YouTube.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl