Nagi kalendarz Milestones TT 2015 i tytuł „Najgorętszej Kobiety Tygodnia”
Piotr Jędrzejak
29 grudnia 2014

Tytuł został przyznany nie bez powodu!

Rachael Clegg jest modelką oraz fanką Tourist Trophy. Tak bardzo uwielbia wyścigi na Wyspie Man, że to jest już trzeci rok z rzędu, w którym tworzy swój własny kalendarz Milestones TT, grając w nim główną rolę… Fotografami są Peter Greste, Ian Parry oraz asystentka, Shaz Nicol.

Wszystkie nagie zdjęcia zostały wykonane na trasie Mountain Course i jak pisze autorka, wymagało to ogromu wysiłku, niemalże zakończyło się aresztowaniem i było niemalże tak niebezpieczne, jak same wyścigi TT. Ale za to udało się zyskać poparcie takich gości, jak John McGuinness czy Guy Martin. Każde zdjęcie opatrzone jest historią, która się za nim kryje.

Pomysł na taki kalendarz wpadł do głowy Rachael w drodze do domu, po TT 3 lata temu:
„Słuchałam swoich nagrań z komentarza w padoku oraz z konferencji prasowej, w której Guy Martin rzucał niezłymi dowcipami. W jakiś dziwny sposób te dwie rzeczy zainspirowały mnie do stworzenia kalendarza. Komentarz był trochę nudny i surowy, a konferencja podsumowała to, o co chodzi w TT: sensacyjne prędkości i dziwaczne charaktery. Chciałam ucieleśnić wszystkie te wartości w kalendarzu. Wprawdzie po raz kolejny trzeba było wstawać o 4:00 rano przez kilka tygodni, ale za to jest już trzecia edycja kalendarza Milestones TT.”

Za sprawą kalendarza, męski magazyn GQ przyznał Rachael tytuł „Najgorętszej Kobiety Tygodnia”! Na tej liście znajdują się takie kobiety, jak Daisy Lowe, aktorka Hollywood Reese Witherspoon, czy Kelly Brook.

Poniżej znajdziecie wszystkie 12 zdjęć, które znalazły się w kalendarzu Milestones TT 2015. Aby jednak poznać ich historię, trzeba go kupić za 20 funtów. Nas zaciekawiło, a Was? Podoba Wam się?

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły