Motocyklista zbiera śmieci ze środka drogi… i otrzymuje podarunek od przechodnia
Piotr Jędrzejak
1 sierpnia 2019

Kto zainteresuje się uprzątnięciem śmiecia zalegającego na środku skrzyżowania? Motocyklista…

SuMshot Crew jest ekipą dość popularną na Węgrzech. Chłopaki jeżdżą motocyklami supermoto i dokonują szeroko rozumianego terroru. Jeden z bardziej popularnych filmów to wheelie przy policji…

Jak to przystało na motocyklistów – SumShot Crew to przy okazji także równi goście. Stojąc na światłach, gdzieś na skrzyżowaniu w mieście, reprezentant grupy zauważył przeszkodę na środku drogi. Samochody przejeżdżają, kierowcy się spieszą, przecież nikt się nie zatrzyma. Dlatego motocyklista zjeżdża na chodnik i wędruje po śmiecia! Przeszkoda potencjalnie mogła stanowić zagrożenie, ale okazało się, że to zwinięte worki na śmieci, dlatego motocyklista umieszcza je gdzieś przy śmietniku.

Zobacz też: Motocyklista „mści się” na kierowcach wyrzucających swoje śmieci.

A co dzieje się później? Zapala się zielone światło na przejściu dla pieszych. Ktoś najwyraźniej widział całą akcję i także wykazał się dobrym uczynkiem. Zainteresowany przechodzeń wykazał się małym-wielkim gestem i motocyklista otrzymał podarunek w postaci Tymbarka (który na Węgrzech sprzedawany jest pod marką TopJoy). Film właśnie zyskuje na popularności i wirusowo okrąża internet. Nic dziwnego!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły