Motocyklista zbiera śmieci ze środka drogi… i otrzymuje podarunek od przechodnia

- Piotr Jędrzejak

Kto zainteresuje się uprzątnięciem śmiecia zalegającego na środku skrzyżowania? Motocyklista…

SuMshot Crew jest ekipą dość popularną na Węgrzech. Chłopaki jeżdżą motocyklami supermoto i dokonują szeroko rozumianego terroru. Jeden z bardziej popularnych filmów to wheelie przy policji…

Jak to przystało na motocyklistów – SumShot Crew to przy okazji także równi goście. Stojąc na światłach, gdzieś na skrzyżowaniu w mieście, reprezentant grupy zauważył przeszkodę na środku drogi. Samochody przejeżdżają, kierowcy się spieszą, przecież nikt się nie zatrzyma. Dlatego motocyklista zjeżdża na chodnik i wędruje po śmiecia! Przeszkoda potencjalnie mogła stanowić zagrożenie, ale okazało się, że to zwinięte worki na śmieci, dlatego motocyklista umieszcza je gdzieś przy śmietniku.

Zobacz też: Motocyklista „mści się” na kierowcach wyrzucających swoje śmieci.

A co dzieje się później? Zapala się zielone światło na przejściu dla pieszych. Ktoś najwyraźniej widział całą akcję i także wykazał się dobrym uczynkiem. Zainteresowany przechodzeń wykazał się małym-wielkim gestem i motocyklista otrzymał podarunek w postaci Tymbarka (który na Węgrzech sprzedawany jest pod marką TopJoy). Film właśnie zyskuje na popularności i wirusowo okrąża internet. Nic dziwnego!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl