Motocykle sportowe vs off-road! Da się?

- Piotr Jędrzejak

Niektórzy uważają, że jazda enduro gwarantuje zdecydowanie więcej radości, niż każda inna. Inni twierdzą, że to motocykle supermoto są najlepsze – mogą być szybkie na asfalcie, a przy okazji pozwalają wjechać w teren. Z kolei wszyscy fani jazdy offroadowej naśmiewają się z motocykli sportowych, jako że te nie potrafią poradzić sobie ze wszystkim, co nie jest suchą nawierzchnią utwardzoną. Autor tego klipu postanowił rozwiać wątpliwości…

Wygląda fajnie, ale chyba nie chcielibyśmy znać stanu podwozia pod kilku takich przejazdach… Przy okazji zerknijcie też na film udowadniający, że motocykle sportowe i błoto to raczej słabe połączenie.

Zobaczcie też drugą część klipu!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl