Meddes, tor Most i lowside na CBR1000RR

- Piotr Jędrzejak

Meddes swoje wakacje spędza bardzo motocyklowo. Ostatnio odwiedził tor Rijeka w Chorwacji, był też na kilku lokalnych niemieckich obiektach, a teraz wybrał się ze swoimi przyjaciółmi na czeski tor Most. Oczywiście z tej okazji nagrał film. Zobaczycie ujęcia z jazdy, z boksów, z treningu, ale przydarzyła się też gleba na jego legendarnej CBR1000RR…

Na początek zwróćcie uwagę na początek klipu… Jest kilka ujęć z padoku, są też ujęcia z drona, a wszystko w świetnym klimacie. Na tor Meddes zabrał też pitbiki, na których trenuje slajdy. Fajnie! Tylko że cała sztuczka polega na tym, aby w czasie slajdu, tylnego koła nie zablokować całkowicie. Więcej dowiecie się na naszych treningach MotoRmania Slajd Zone. Meddes wprowadził też element motovlogów i w czasie nagrywania dodaje swój komentarz na żywo – pamiętajcie włączyć angielskie napisy w playerze YT.

Na torze, na jednym z szybkich zakrętów w prawo Meddesowi uciekło tylne koło (3:30 dla niecierpliwych). Na szczęście obeszło się na obtartym kombinezonie. Jego Fireblade też wyszedł z tego bez większych zniszczeń – wystarczyło tylko wymienić prawy set. Meddes oczywiście nie wymiękł i zaraz po glebie sprawdził, jak jeździ się R6-tką po torze. Był zachwycony, sprawdźcie sami.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl