Meddes, tor Most i lowside na CBR1000RR
Piotr Jędrzejak
1 sierpnia 2016

Meddes swoje wakacje spędza bardzo motocyklowo. Ostatnio odwiedził tor Rijeka w Chorwacji, był też na kilku lokalnych niemieckich obiektach, a teraz wybrał się ze swoimi przyjaciółmi na czeski tor Most. Oczywiście z tej okazji nagrał film. Zobaczycie ujęcia z jazdy, z boksów, z treningu, ale przydarzyła się też gleba na jego legendarnej CBR1000RR…

Na początek zwróćcie uwagę na początek klipu… Jest kilka ujęć z padoku, są też ujęcia z drona, a wszystko w świetnym klimacie. Na tor Meddes zabrał też pitbiki, na których trenuje slajdy. Fajnie! Tylko że cała sztuczka polega na tym, aby w czasie slajdu, tylnego koła nie zablokować całkowicie. Więcej dowiecie się na naszych treningach MotoRmania Slajd Zone. Meddes wprowadził też element motovlogów i w czasie nagrywania dodaje swój komentarz na żywo – pamiętajcie włączyć angielskie napisy w playerze YT.

Na torze, na jednym z szybkich zakrętów w prawo Meddesowi uciekło tylne koło (3:30 dla niecierpliwych). Na szczęście obeszło się na obtartym kombinezonie. Jego Fireblade też wyszedł z tego bez większych zniszczeń – wystarczyło tylko wymienić prawy set. Meddes oczywiście nie wymiękł i zaraz po glebie sprawdził, jak jeździ się R6-tką po torze. Był zachwycony, sprawdźcie sami.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły