Manchester: policja widowiskowo i skutecznie przechwytuje złodziei na skuterach
Piotr Jędrzejak
28 czerwca 2018

Manchester to jedno z większych miast Anglii. Tak samo, jak ma to miejsce w Londynie, również Manchester jest nawiedzany plagą przestępstw i kradzieży związanych ze skuterami. Jednak policja z Manchesteru chyba znalazła nową, skuteczną taktykę – pozwólcie, że nadamy jej nazwę: „z buta wjeżdżam”.

Akcja zatrzymania trzech złodziejaszków na dwóch skuterach nagrała się na przypadkowej kamerce pokładowej. Widzimy, jak dwa skutery jadą przez miasto. Zatrzymują się na światłach, gdy już zaczynają ruszać, dwóch nieoznakowanych policjantów na dwóch nieoznakowanych endurakach bezpardonowo ich przechwytuje. Po prostu wjechali w skuterzystów.

Skoro złodzieje czują się bezkarni, policja również podejmuje ostre działania. Komentarze osób, którym nie podobała się ta akcja policji, można policzyć na palcach jednej ręki. Londyńczycy piszą, że potrzebują takich funkcjonariuszy w stolicy. A jakie jest Wasze zdanie o nowej taktyce zatrzymywania zbirów na skuterach?

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły