KTM 690 SMC-R staje w płomieniach po nieudanym wheelie

- Piotr Jędrzejak

Dziś rano pytaliśmy na naszym Facebooku, jak minął Wam weekend. Niestety nie u wszystkich było miło i przyjemnie… Gościa z niemieckiej ekipy SNTS-Crew spotkała dość niemiła niespodzianka.

Jego motocykl to KTM 690 SMC-R, którego nie da się nie uwielbiać. Może i ma kilka wad, ale to zdecydowanie jeden z tych sprzętów, które trzeba posiadać w swoim motocyklowym CV. Jedną z jego cech jest nietypowe umieszczenie zbiornika paliwa – znajduje się on z tyłu.

Wróćmy do głównego bohatera. Chłopak trenował jazdę na kole po pustym parkingu. Niestety trochę przesadził i poleciał na plecy. Dalsze wydarzenia to już piekło. Doszło do wycieku paliwa, a ten fakt połączony z gorącym wydechem lub tablicą iskrzącą o asfalt oznacza tylko jedno…

Niestety nie wiemy co było dalej, ale z niecierpliwością czekamy na drugą część filmu. Mamy nadzieję, że chłopaki oprzytomnieli i nie dopuścili, aby KTM spłonął!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl