Kompilacja od Meddesa: szybkie zabawy na sportowych motocyklach
Piotr Jędrzejak
30 września 2015

Palenie gumy, jazda na kole i inne typowe zabawy na motocyklach sportowych, czyli „Life of Meddes”!

Nie do końca wiemy jak to się stało, ale udało nam się ominąć nową, dużą kompilację od jednego z najpopularniejszych Niemców-motocyklistów na YouTube. Meddes wrzucił swój film do sieci już 3 tygodnie temu i jeżeli wciąż go nie obejrzeliście, to tak jak my macie sporo do nadrobienia.

Jak zwykle możecie spodziewać się ciekawych ujęć i montażu na najwyższym poziomie. Tematem przewodnim są oczywiście motocykle sportowe i to co z nimi związane – ganianie na kole, palenie gumy i schodzenie na kolano. Meddes w krótkim opisie napisał: „Co za wypasiony sezon! Poznałem trochę świetnych osób i oczywiście miałem sporo radochy z moimi przyjaciółmi!!” Czy to oznacza, że kompilacja nr 14 pod tytułem „Life of Meddes” jest ostatnim filmem w tym roku? Oby nie, bo chcemy więcej…

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły