Keanu Reeves zaczyna budować motocykle

- Piotr Jędrzejak

Gwiazda filmowa wraz ze swoim kolegą od budowania motocykli planują rozkręcić masową produkcję!

Keanu Reeves ogłosił już oficjalnie, że w zespole w Gardem Hollingerem z L.A. County Choprods rozkręcają firmę Arch Motorcycle Company. Panowie po raz pierwszy spotkali się kilka lat temu, gdy aktor zgłosił się do customizera, aby ten zbudował mu motocykl. Spędzili razem pięć lat wspólnie projektując i składając sprzęt w całość, a dzieło tak im się spodobało, że postanowili produkować je masowo.

Gary Hollinger dla ultimatemotorcycling.com powiedział: „Mamy wspólną wizję. Zaczęliśmy z pomysłem na nowoczesną maszynę z dobrymi osiągami. Gdy motocykl był już kompletny, wyglądał jak motocykl produkcyjny, ale nie przypominał niczego co do tej pory widzieliśmy. Jest unikalny i nie możemy się doczekać, aby pokazać go światu!”

http://youtu.be/0n7u-gJhx1s

Czy widzicie to, co my?

Chodzi oczywiście o motocykl przeznaczony pierwotnie dla Reevesa. Nazywa się Arch KR GT-1 i pod tą niesamowicie chwytliwą nazwą pojawi się na rynku już w 2013 roku.

Keanu znany jest ze swojej pasji do motocykli – zaczynał od Kawasaki 600 Enduro, a teraz ma cały garaż zastawiony jednośladami, wliczając w to kolekcję Norton Commando.

Jak mówi sam Reeves: „Jestem typem gościa, który kocha wszystko, co związane z motocyklami – dźwięk, styl oraz estetykę połączoną z funkcjonalnością, ale najbardziej ze wszystkiego kocham przyjemność z jazdy. Lubiłem motocykle od kiedy tylko pamiętam, a teraz jestem gotowy aby podzielić się swoją pasją ze światem.”

Jak myślicie, projekt firmy Arch Motorcycle produkującej motocykle częściej, niż raz na pięć lat rzeczywiście się powiedzie, czy może upadnie, jako niespełniona zajawka faceta ze zbyt grubym portfelem?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl