Jak podnieść motocykl – sposób na wkurzonego motocyklistę

- Piotr Jędrzejak

„Kup taki motocykl, który będziesz w stanie podnieść.” Chyba każdy kiedyś słyszał taką poradę? Wiadomo, że przy podnoszeniu motocykla najważniejsza jest technika – dzięki niej można podnieść naprawdę ciężkie sprzęty. Chyba, że masz dwa metry wzrostu, kolejne dwa metry w obwodzie klaty, a Twoje nazwisko to Burneika – wtedy techniki są, delikatnie rzecz biorąc, przerostem formy nad treścią.

W barach motocyklowych krąży też legenda, że każdy sprzęt można podnieść i nie ważne jaką masz technikę. Ważne, że jesteś odpowiednio mocno wku&%*$ny!

Początkujący Jakub, dzięki za podesłanie linka!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl