Indie – nauczyciel jeździł motocyklem po dłoniach dzieci!

- MotoRmania

Stuntowe „show” organizowane przez szkołę podstawową w Tamil Nadu w Indiach zostało zakazane dzięki organizacjom działającym w obronie praw dzieci.

Nauczyciel jeździł po dłoniach dzieci, leżących na ziemi. Wjeżdżał również na deskę położoną na plecach jednego z uczniów. Brzmi jak horror? Niestety to indyjska rzeczywistość.

Założeniem nauczyciela było pokazanie publiczności, że dzieci chodzące na zajęcia z karate są silne i wytrzymałe. Twierdził nawet, że rodzice wyrazili zgodę na taki występ. Innego zdania był jednak krewny Ministra Edukacji, który był obecny na miejscu i natychmiast interweniował.

Po tym incydencie, międzynarodowe organizacje, działające w obronie praw dzieci oraz państwowe władze oświatowe zabroniły przeprowadzania imprez szkolnych, które naruszają zasady bezpieczeństwa.

Pozostaje zadać sobie pytanie, czy zasady bezpieczeństwa zostały w Indiach na pewno jasno określone ?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl