Głosujemy na Polkę w konkursie Ducati Scrambler!
MotoRmania
14 października 2014

 

Kampania dotycząca Ducati Scrambler trwa w najlepsze. Motocykl wraz ze swoim designem, dziedzictwem i filozofią wnosi świeży powiew do skostniałego nieco świata „prawdziwych” motocyklistów.

Lekkość, przyjemność, radość z każdej chwili, przyjaciele i czas spędzony na korzystaniu z życia pełną piersią – z tym ma nam się kojarzyć Scrambler. Motocykl wyjątkowy, który stara się być elementem takiego świata. Ma przynosić frajdę z jazdy w najprostszej formie.

Idąc tym tropem, Ducati zorganizowało amatorski konkurs filmowy „Scrambler You Are”. Ideą nadsyłanych filmów była radość z życia, pasje, fascynacje i wszystkie elementy które składają się na to kim jesteśmy. Na stronie konkursowej Scrambler You Are znajdziemy obecnie kilkadziesiąt filmów, a między nimi pracę nadesłaną przez Polkę – Agnieszkę Miś. Film Agnieszki nosi tytuł „Girls just want to have fun”. Opowiada po krótce o wszystkim, co najważniejsze w życiu bohaterki. To esencjonalna pigułka po zażyciu której każdy będzie miał wrażenie, że zna Agnieszkę od dawna.

Agnieszka Miś, autorka filmu “Girls just want to have fun”:
„Pytałeś skąd pomysł na konkurs? – już mówię! Początkowo udział w konkursie traktowałam raczej jako żart, ale później stwierdziłam „czemu nie?”- w końcu mam tyle zainteresowań… Mam ciekawe życie, a w dodatku jedną z moich pasji jest montowanie filmików i tak się właśnie zaczęło. Ponieważ filmik miał trwać do 2 minut, postanowiłam wybrać to, co jest dla mnie najważniejsze. Na co dzień pracuję w firmie transportowo-spedycyjnej, a po godzinach jako instruktorka tańca hip-hop/ street dance. Od dwóch lat „kocham się” także w technice, jaką jest Pole Dance, szerzej znana jako taniec na rurze. Ten rodzaj fitnessu połączonego z akrobatyką tak mnie pochłonął, że zaczęłam prowadzić zajęcia dla innych pań. Oczywiście nie samą pracą człowiek żyje, wiec kiedy tylko mam więcej czasu, staram się dużo podróżować. W zimie wybieram kierunki „górskie”, tak by wyżyć się na desce. W lecie „wodno-wietrzne” by móc popływać na surfingu. W dni słoneczne wybieram wycieczki motocyklowe, a kiedy pada to oczywiście sala i trening, tak po prostu – dla samej siebie. Lubię gdy coś się dzieje, gdy nie mam czasu. Mam wtedy pewność, że wykorzystuje go na 100%.”

Na filmy można oddawać głosy do 20. października poprzez przyznanie odpowiedniej liczby gwiazdek – w przypadku Agnieszki i „Girls just want to have fun” chodzi oczywiście o maksymalną liczbę! 🙂

Dzięki wsparciu i głosowaniu pomożemy Agnieszce w wygranej i zaznaczymy Polskę na motocyklowej mapie świata. Zatem – do dzieła!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły