Głosujemy na Polkę w konkursie Ducati Scrambler!

- MotoRmania

 

Kampania dotycząca Ducati Scrambler trwa w najlepsze. Motocykl wraz ze swoim designem, dziedzictwem i filozofią wnosi świeży powiew do skostniałego nieco świata „prawdziwych” motocyklistów.

Lekkość, przyjemność, radość z każdej chwili, przyjaciele i czas spędzony na korzystaniu z życia pełną piersią – z tym ma nam się kojarzyć Scrambler. Motocykl wyjątkowy, który stara się być elementem takiego świata. Ma przynosić frajdę z jazdy w najprostszej formie.

Idąc tym tropem, Ducati zorganizowało amatorski konkurs filmowy „Scrambler You Are”. Ideą nadsyłanych filmów była radość z życia, pasje, fascynacje i wszystkie elementy które składają się na to kim jesteśmy. Na stronie konkursowej Scrambler You Are znajdziemy obecnie kilkadziesiąt filmów, a między nimi pracę nadesłaną przez Polkę – Agnieszkę Miś. Film Agnieszki nosi tytuł „Girls just want to have fun”. Agnieszka Mis (2)Opowiada po krótce o wszystkim, co najważniejsze w życiu bohaterki. To esencjonalna pigułka po zażyciu której każdy będzie miał wrażenie, że zna Agnieszkę od dawna.

Agnieszka Miś, autorka filmu “Girls just want to have fun”:
„Pytałeś skąd pomysł na konkurs? – już mówię! Początkowo udział w konkursie traktowałam raczej jako żart, ale później stwierdziłam „czemu nie?”- w końcu mam tyle zainteresowań… Mam ciekawe życie, a w dodatku jedną z moich pasji jest montowanie filmików i tak się właśnie zaczęło. Ponieważ filmik miał trwać do 2 minut, postanowiłam wybrać to, co jest dla mnie najważniejsze. Na co dzień pracuję w firmie transportowo-spedycyjnej, a po godzinach jako instruktorka tańca hip-hop/ street dance. Od dwóch lat „kocham się” także w technice, jaką jest Pole Dance, szerzej znana jako taniec na rurze. Ten rodzaj fitnessu połączonego z akrobatyką tak mnie pochłonął, że zaczęłam prowadzić zajęcia dla innych pań. Oczywiście nie samą pracą człowiek żyje, wiec kiedy tylko mam więcej czasu, staram się dużo podróżować. W zimie wybieram kierunki „górskie”, tak by wyżyć się na desce. W lecie „wodno-wietrzne” by móc popływać na surfingu. W dni słoneczne wybieram wycieczki motocyklowe, a kiedy pada to oczywiście sala i trening, tak po prostu – dla samej siebie. Lubię gdy coś się dzieje, gdy nie mam czasu. Mam wtedy pewność, że wykorzystuje go na 100%.”

Na filmy można oddawać głosy do 20. października poprzez przyznanie odpowiedniej liczby gwiazdek – w przypadku Agnieszki i „Girls just want to have fun” chodzi oczywiście o maksymalną liczbę! 🙂

Dzięki wsparciu i głosowaniu pomożemy Agnieszce w wygranej i zaznaczymy Polskę na motocyklowej mapie świata. Zatem – do dzieła!

Agnieszka Mis (1)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl