Abstrakcyjny test toreb motocyklowych: najdziwniejsze video miesiąca!

- Piotr Jędrzejak

Totalna abstrakcja. Warto to obejrzeć, jednak zanim to zrobicie, rozbudźcie wyobraźnię i otwórzcie się na nieznane…

Czy mówi Wam coś nazwa See See Motorcycles? Jest to kawiarnia, a jednocześnie warsztat motocyklowy z USA – chłopaki budują customowe motocykle i wszystko co z nimi związane, a przy okazji nagrywają bardzo specyficzne filmy (zobaczcie kilka przykładów). Ich nagrania są tak dziwne, że gdyby nie byli z USA, to trafiliby do psychiatryka… Na szczęście wciąż są w formie! I dobrze, bo oglądanie ich produkcji to niesamowita odskocznia od rzeczywistości.

Sprawdźcie ich najnowsze dzieło, ale uwaga – zanim to zrobicie, otwórzcie wyobraźnię!

Komentarz od See See Motorcycles:
„Jakiś czas temu firma Chrome Industries poprosiła nas o pomoc wymyśleniu sposobu, aby torby motocyklowe były lepsze. Mieliśmy w temacie sporo opinii. Takie torby powinny być ekstremalnie wytrzymałe i wodoodporne. Muszą mieć miejsce na jakieś narzędzia ubrudzone smarem. Luźne, latające na wietrze paski muszą być okiełznane. Niespełna rok później linia toreb Chrome Industries Motor trafiła na półki oraz do See See Motorcycles, abyśmy przeprowadzili im rygorystyczne (i trochę dziwne) testy.”

Jesteście gotowi? Uważacie, bo takiego testowania akcesoriów jeszcze nikt nie robił!

chrome see tough as shit

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl