Dziki tygrys atakuje motocyklistów: było blisko!

- Piotr Jędrzejak

Dobrze, że jako polscy motocykliści nie mamy takich problemów.

W Polsce mamy różne problemy. Na motocyklach musimy walczyć z notorycznie dziurawymi drogami, prawo też nie stoi zawsze po naszej stronie, a nawet zdarzają się przypadki, gdy jeleń wyskakuje prosto w motocyklistę na głównej drodze przez Wrocław. Na szczęście nie mamy takich problemów, jak w Indiach.

Rzecz działa się w indyjskim stanie Kerala, na drodze prowadzącej przez park narodowy w okolicach miasta Chethalayam. Dwóch leśniczych podróżowało motocyklem. Jeden z nich zauważył tygrysa czającego się na nich w krzakach przy drodze. Gdyby panowie jechali chociaż kilka km/h wolniej, nagranie mogłoby zakończyć się znacznie drastyczniej.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl