Dziki przejazd supermociakiem po górskiej drodze

- Piotr Jędrzejak

Ten film nie bez powodu ma już ponad 768 000 wyświetleń.

Zapraszamy na film z drogi Mulholland Drive, ze słynnej, motocyklowej sekcji The Snake. Tym razem kamerzystą jednak nie będzie dokumentujący wszystko RnickeyMouse, ale Nick van der Vegt. Ten gość też tworzy filmy z The Snake, ale często skupia się na konkretnym motocykliście czy wydarzeniu lub tworzy vloga.

Poniższy odcinek pochodzi z sierpnia 2016. Nick w danym tygodniu nie dostarczył vloga, więc postanowił nagrać go na szybko, w niespełna 2 godziny, z gościem nazywającym się Etai Naor, jeżdżącym na supermoto. Dwie godziny na materiał zawierający wiele ujęć, z wielu (profesjonalnych!) kamer to mało czasu. I co? I to własnie ten odcinek przyniósł Nickowi największą popularność. Jego filmy zazwyczaj nie przekraczają 20 tysięcy wyświetleń. Ten ma już ponad 768 000. Zobaczcie, jest ogień!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl