Drift na customowym streetfighterze z silnikiem V8!

- Piotr Jędrzejak

Finowie zbudowali streetfightera z silnikiem V8. Jest potężny, ale driftuje jak opętany.

Bomber Magazine jest cykliczną gazetą z Finlandii, która lubuje się w nietypowym połączeniu stuntu i ciężkich customów, a do tego ogromną popularnością cieszą się tam zdjęcia z motocyklami i półnagimi dziewczynami. Redakcja przez ostatnie 4 lata pracowała także nad własnym motocyklem customowym pod nazwą „Bomb Boss”.

Wzorem pierwszych motocykli Boss Hoss, w ramie siedzi silnik V8 o pojemności 5700 ccm, pochodzący z Corvette ZZ4. Ma 350 KM mocy oraz 600 Nm momentu obrotowego. Bomb Boss razem z riderem waży około 600 kg. Przednia opona ma szerokość 240 mm, a z tyłu jest 360-tka. Pomimo faktu, że Bomb Boss jest streetfighterem, nie manewruje się nim najłatwiej. A jednak driftować można praktycznie na wolnych obrotach. Wow!

Problemem tego filmu jest zbyt dużo muzyki i zbyt mało hałasu V8. Czekamy na więcej.

Bomb Boss v8 streetfighter

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl