Nieudane stoppie na starcie wyścigu supermoto: zdarza się nawet najlepszym

- Piotr Jędrzejak

Mistrzostwa Supermoto w Kanadzie. Poziom jest wysoki, zawodnicy to wysoka liga, tak samo jak sprzęt. Publiczność także nie zawiodła. Podjeżdżasz na linię startu. Z jednej strony chcesz trochę rozgrzać hamulce, a z drugiej strony przecież siedzisz na supermoto, więc sztuczek i radosnej jazdy nigdy zbyt wiele. Dlatego zatrzymując się na swoim polu startowym, robisz to na przednim kole. Niestety tym razem nie „siadło” tak jak trzeba…

Zwróćcie uwagę, że gdy jadący z tyłu zawodnik zorientował się w sytuacji, natychmiast zeskoczył z motocykla aby pomóc. Na szczęście obyło się jedynie na urażonym ego – zresztą szczery śmiech komentatora przy powtórce to świetne podsumowanie całej sytuacji.

Ale chwila, chwila… Nie potrafimy po francusku, ale czy w w 14 sekundzie komentator powiedział „front brake wheelie”?!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl