Bugatti Veyron vs Yamaha R1 oraz CBR600RR

- Piotr Jędrzejak

Zwykłe, sportowe motocykle kontra jeden z najszybszych, seryjnie produkowanych samochodów…

Autostrada A31 w zachodniej części Niemiec. Dwóch kolegów na motocyklach – jeden na Yamasze R1, drugi na Hondzie CBR600RR i to z jego kamery widzimy całą akcję. Chłopaki zauważają szybki samochód i to nie byle jaki, bo to Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport. Oczywiście postanawiają urządzić mały wyścig, a kierowca Veyrona nie ma nic przeciwko… Co z tego wyjdzie?

Cóż, motocykliści przegrali z kretesem. Facet na 600RR tłumaczy się, że strata na pierwszych metrach spowodowana była złą zmianą biegów. No ale czy przegranie z Bugatti Veyronem, rekordzistą prędkości, to taki wstyd?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl