BARDZO szybkie S1000RR vs Megane RS na Nurburgringu
Piotr Jędrzejak
12 kwietnia 2016

Kierowca Megane zdecydowanie ogarnia, ale styl jazdy i trajektoria tego motocyklisty zwala nas na kolana.

Kiedyś już na portalu MotoRmanii był podobny pojedynek pomiędzy Megane oraz S1000RR na Nurburgringu. Wtedy jednak była to inna wersja Megane oraz zupełnie inny motocyklista. Jeżeli nie pamiętacie, musicie to obejrzeć.

Teraz skupmy się na poniższym filmie, który pojawił się w sieci już w maju 2015 i jest nam bardzo przykro, że oglądamy go dopiero teraz. Akcję widzimy z pokładu bardzo szybkiego Renaultsport Megane R.S. 250 (2011), które zostaje wyprzedzone (ale nie tak drastycznie) przez okrutnie szybkiego motocyklistę na BMW S1000RR. Jest nim 26-letni zawodnik Nino Pallavicini, który startował m.in. w niemieckim Pucharze R6. W czasie nagrywania tego filmu, Nino miał doświadczenie w postaci około 60 pokonanych okrążeń na Nurburgringu – to właśnie stąd wzięły się jego chirurgicznie precyzyjne linie przejazdu.

Nie wiemy co tutaj dodać. Kierowca Renault też ogarnia. Po prostu obejrzyjcie.

Jeżeli mało Wam takiej jazdy, mamy dla Was onboard z wyśmienitego okrążenia Nino na S1000RR. Wykręcił czas 7:23.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły