Okrążenie Macau Grand Prix z motocykla Johna McGuinnessa
Piotr Jędrzejak
12 kwietnia 2016

Tak to wygląda z punktu widzenia na tyłek Johna!

„Podczas Macau Grand Prix 2015 postanowiliśmy spojrzeć na akcję trochę inaczej – i umieściliśmy kamerę GoPro na zadupku Hondy Fireblade Johna McGuinnessa, oczywiście na wyścig. 

W tym obłędnie w szybkim tempie zerknijcie na tor Guia w unikalny sposób!”

Tak brzmi komentarz brytyjskiej redakcji Motorcyclenews.com i to właśnie dzięki nim mamy możliwość obejrzenia tego szalonego filmu.

Zobaczcie, jak legendarny już John McGuinness pokonuje pierwsze (z 12) okrążenie podczas Macau GP. Tor Guia ma 6,12 km długości i pozostaje w niezmiennej konfiguracji od 1954 roku. Przy okazji ten wyścig uznawany jest za jeden z najniebezpieczniejszych na świecie… Tak to wygląda z punktu widzenia na tyłek Johna!

Motocyklowy wyścig podczas Macau Grand Prix 2015 wygrał Peter Hickman, przed Martinem Jessopem oraz Michaelem Rutterem – wszyscy na BMW. John McGuinness na Hondzie zajął 4. pozycję.  Jeżeli macie ochotę na więcej szaleństwa, to kolejna edycja Macau odbędzie się w listopadzie. Trzeba jeszcze trochę poczekać, ale za to mamy dla Was najlepsze ujęcia z minionej edycji!

 

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły