Bardzo nieudany żarcik z kill-switchem

- Piotr Jędrzejak

Jeżeli Triumph zarysował się nawet minimalnie, na miejscu tego dowcipnisia już nigdy nie spojrzelibyśmy koledze w oczy…

Czerwony przycisk śmierci to częściej czerwony przycisk śmiechu. Chyba sami dobrze wiecie, że gdy jeździ się z kolegami w grupie, to jedną z najgłupszych (i jednocześnie najbardziej zabawnych) rozrywek, jest wzajemne wciskanie sobie kill-switcha. I koniecznie musicie obejrzeć gościa, który zrobił to na grupowej pojeżdżawce, wygrywając cały internet.

Niestety nie każdy nadaje się do robienia żarcików, tak jak facet na niebieskim Buellu. Jego wykonanie było tak złe, że czujemy się zażenowani od samego oglądania…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl