Suzuki GSX-S 1000 2015 – pierwsze, wyraźne zdjęcia szpiegowskie!

- Piotr Jędrzejak

Targi motocyklowe coraz bliżej, a więc na światło dzienne wypływa coraz więcej zdjęć nowych motocykli. Tym razem głównym bohaterem jest Suzuki i nowy, litrowy naked!

Motocykl został ustrzelony w Kalifornii w czasie oficjalnej sesji zdjęciowej. Pierwszy raz informowaliśmy o nim w lipcu i jak okazuje się teraz, jego oficjalna nazwa brzmi GSX-S 1000, co jest jeszcze bliższym nawiązaniem do rodziny GSX-R.

Silnik, co oczywiste, pochodzi z superbika, jednak nie ma co liczyć na moc ponad 180 KM. Według nas ta wartość będzie znacznie niższa, jednak dzięki temu motocykl zyska na elastyczności. Niestety o nowym GSX-S 1000 nie wiemy nic ponad to, co udało nam się zauważyć na zdjęciach. Widzimy więc, że na pokładzie znalazły się potężne zaciski Brembo – obsługiwane są jednak poprzez zwykłe, gumowe przewody hamulcowe. Przedni, solidny widelec wygląda, jakby miał przynajmniej podstawową regulację. Obecny jest system ABS, ale wielkim znakiem zapytania jest kontrola trakcji. Suzuki posiada tę technologię w V-Stromie 1000, ale czy przeniesie ją też na dużego nakeda?

Kierownica jest szeroka, a pozycja typowa dla nakedów, co oczywiście zapowiada niezłą zabawę nie tylko w mieście, ale też na torze. A wygląd tego motocykla? Nie wiemy jak Wam, ale nam bardzo podobają się te ostre linie! Premiera spodziewana jest w czasie targów Intermot lub Eicma. Oglądajcie zdjęcia i komentujcie na dole!

2015 Suzuki GSX-S 1000 naked (1)

2015 Suzuki GSX-S 1000 naked (3)

2015 Suzuki GSX-S 1000 naked (11)

2015 Suzuki GSX-S 1000 naked (7)

2015 Suzuki GSX-S 1000 naked (9)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl