Stolica: wstrzymano „buspasy” dla motocyklistów. „Przez Covid19”!!

- MotoRmania

Wygląda na to, że minie jeszcze sporo czasu zanim zapowiadana możliwość korzystania z buspasów będzie w Warszawie legalna.

Urząd Miasta Warszawy odpowiedział na pismo radnego dzielnicy Ursynów, Pana Pawła Lenarczyka dotyczące dopuszczenia ruchu motocyklowego na buspasach, który po zapowiedziach Prezydenta Miasta miał już w czerwcu 2020 funkcjonować. W piśmie czytamy o konieczności „weryfikacji priorytetów finansowych” w obliczu pandemii, co prowadzi ostatecznie do „analizy podęcia działań z dopuszczeniem dodatkowych pojazdów” na buspasy w tym roku.. Wygląda to trochę jak dyplomatyczny ekwiwalent sformułowania „spadaj na drzewo”..

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl