„Stealth Crow” – „oficjalny” custom na zlecenie BMW!

- MotoRmania

Tak wygląda K1600 B w japońskim opakowaniu od Custom Works Zon

Chociaż japońska firma Custom Works Zon głównie zajmuje się przeróbką amerykańskich motocykli, od jakiegoś czasu zaczęła coraz częściej zmieniać konstrukcje BMW. Robiła to tak efektownie, że ​​w ubiegłym roku bawarski gigant zlecił warsztatowi z  Shiga jednorazowe przygotowanie wyjątkowego produktu-  stworzenie zabudowy wokół prototypowego ( wtedy) twina „R18” o pojemności 1800 cm3. Później rozpoczęła się dalsza współpraca, prowadząca do tego dzieła sztuki. Skracając długą historię, na bazie K1600 B powstał „Stealth Crow”.  W zamyśle ten zestaw z włókna węglowego ma być dostępny poprzez dilerów BMW dla klientów, którzy będą zainteresowanym konwersją swojego K1600 B ( wersja Bagger).  Japończycy generalnie rozebrali motocykl i uszyli mu nową samurajską zbroję z włókna węglowego. Nie ma co się rozpisywać – tu trzeba podziwiać w milczeniu. Ktoś reflektuje na 160KM w takim opakowaniu?

2019-BMW-K1600-B-_Stealth-Crow_-By-Custom-Works-Zon-2 2019-BMW-K1600-B-_Stealth-Crow_-By-Custom-Works-Zon-3 2019-BMW-K1600-B-_Stealth-Crow_-By-Custom-Works-Zon-5 2019-BMW-K1600-B-_Stealth-Crow_-By-Custom-Works-Zon-1 2019-BMW-K1600-B-_Stealth-Crow_-By-Custom-Works-Zon-4

 

 

 

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl