Skuter elektryczny – cena pozytywnie Cię zaskoczy

- Artykuł Sponsorowany

Zakup skutera elektrycznego przestał już być uważany za fanaberię. Coraz więcej osób rozważa taką inwestycję, upatrując w niej doskonały sposób na oszczędności, omijanie korków i rozwiązanie problemu braku dostatecznej liczby miejsc parkingowych. Rosnąca popularność tego środka transportu spowodowała zwiększenie podaży, a co za tym idzie pojawienie się na rynku modeli dostępnych nawet na przeciętną kieszeń. Zastanawiasz się, czy stać Cię na zakup „elektryka”? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jaka jest cena skutera elektrycznego. Od razu zdradzimy, że jest naprawdę dobrze.

Ceny skuterów elektrycznych – są lepsze niż możesz podejrzewać

Wiele osób z góry zakłada, że nie może sobie pozwolić na zakup skutera elektrycznego, sugerując się chociażby bardzo wysokimi cenami samochodów z napędem zeroemisyjnym. Tymczasem cenniki czołowych producentów pozytywnie zaskakują, czego najlepszym przykładem jest Super Soco.

W ofercie tej marki znajdziemy bardzo popularne na polskim rynku skutery elektryczne w atrakcyjnych cenach. Listę modeli otwiera CUX z napędem odpowiadającym skuterowi spalinowemu o pojemności 50cc. Jest to bardzo dobry wybór do miasta, na krótsze dystanse, gdy priorytetem są dla Ciebie niskie koszty eksploatacji, zwinność i łatwe znajdywanie miejsca do zaparkowania skutera. Ten model, w wersji na 2020 rok, kupisz już za 12 500 zł.

Inną propozycją jest skuter elektryczny Super Soco F01, także odpowiadający skuterowi spalinowemu o pojemności 50cc. Ten efektowny, zwinny skuter możesz mieć już za 17 900 zł.

Jeśli potrzebujesz mocniejszego skutera, dającego więcej przyjemności z jazdy, dobrego nawet na dalsze dojazdy do pracy, to zainteresuj się modelem Super Soco CPX (wersja na 2022 rok), który w wariancie z jedną baterią kosztuje 21 900 zł, a z dwiema bateriami 26 900 zł (wersje na 2023 rok są droższe o dokładnie 1000 zł). Jest to skuter odpowiadający pojazdowi spalinowemu z silnikiem o pojemności 125cc.

Oferta Super Soco obejmuje nie tylko skutery, ale też motocykle z napędem elektrycznym, które można już rozpatrywać w kategorii pełnoprawnej alternatywy dla samochodu – zwłaszcza, jeśli podróżujesz głównie w pojedynkę lub w dwie osoby.

Czy wiesz, że…

Skuter elektryczny marki Super Soco możesz kupić w atrakcyjnym kredycie lub nawet wziąć w leasing na firmę? Skutery z napędem zeroemisyjnym kwalifikują się również do programu „Mój Elektryk”.

Szczegółowy cennik skuterów elektrycznych marki Super Soco znajdziesz na stronie internetowej https://supersoco.pl/cennik/.

Cena jest dobra, ale masz więcej powodów, aby przesiąść się na skuter elektryczny

Skutery elektryczne śmiało można określić mianem hitu polskiego rynku motoryzacyjnego. Jeszcze do niedawna były uznawane za ciekawostkę, a dziś powoli stają się elementarną częścią krajobrazu naszych ulic, przede wszystkim w miastach.

Skuter elektryczny ma kilka istotnych zalet, które mocno uzasadniają sens zakupu takiego pojazdu. Wspomnijmy tylko o:

  • Bardzo niskich kosztach eksploatacji– które można nawet zredukować do zera, jeśli posiadasz domową instalację fotowoltaiczną lub możesz bezpłatnie ładować skuter w miejscu pracy. Warto podkreślić, że współczesne skutery elektryczne oferują imponujący zasięg nawet do blisko 150 kilometrów na jednym ładowaniu;
  • Ekologii– przyjemnie jest jeździć czymś, co nie emituje żadnych szkodliwych spalin i w żaden sposób nie przyczynia się do negatywnych zmian klimatu. Przesiadka na skuter elektryczny może być Twoim wkładem w dbanie o środowisko naturalne;
  • Bardzo wysokim komforcie jazdy– skuter elektryczny pracuje bezgłośnie, jest lekki, dzięki czemu bardzo łatwo się prowadzi. To super alternatywa nie tylko dla samochodu czy skutera spalinowego, ale też roweru;

Dodajmy, że skuter elektryczny jest całkowicie niekłopotliwy w codziennym użytkowaniu. Nie ma tutaj potrzeby przeprowadzania serwisu olejowego i częstego wymieniania części eksploatacyjnych.

Z pełną ofertą skuterów elektrycznych cenionej marki Super Soco zapoznasz się na stronie https://supersoco.pl.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl