Rossi zrobi to dla niej. Sanremo Love Story.

- MotoRmania

Festiwal w Sanremo wśród włochów jest postrzegany bardzo kontrowersyjnie – w 2020 Valentino Rossi obejrzy go z pierwszego rzędu.

Jeżeli chcecie sobie wyobrazić emocje jakie festiwal  piosenki „lekkiej, łatwej i przyjemnej” budzi wśród włochów to można przywołać polską sytuację z niedawnym recitalem Zenka Martyniuka w TVP.  Jedni go kochają, dla innych jest synonimem obciachu. Oczywiście ten włoski „obciach” odbywa się z ogromną  pompą od wielu lat, a wśród prowadzących pojawiają się takie gwiazdy jak Monica Belluci. W 2020 jedną z prezenterek będzie partnerka Valentino Rossiego- Francesca Sofia Novello.

novello-rossi-8

Część włochów krytykuje Sanremo, ale w końcu i tak wszyscy je oglądają – w tym roku dołączą do nich fani Valentino Rossiego, nie tylko aby oglądać Francescę, ale również Vale, który ma zasiąść na jednym z najlepszych miejsc na widowni. W zasadzie można to skomentować tekstem reklamy McDonalda: „No i dobrze”:).

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl