Rossi zrobi to dla niej. Sanremo Love Story.
MotoRmania
16 stycznia 2020

Festiwal w Sanremo wśród włochów jest postrzegany bardzo kontrowersyjnie – w 2020 Valentino Rossi obejrzy go z pierwszego rzędu.

Jeżeli chcecie sobie wyobrazić emocje jakie festiwal  piosenki „lekkiej, łatwej i przyjemnej” budzi wśród włochów to można przywołać polską sytuację z niedawnym recitalem Zenka Martyniuka w TVP.  Jedni go kochają, dla innych jest synonimem obciachu. Oczywiście ten włoski „obciach” odbywa się z ogromną  pompą od wielu lat, a wśród prowadzących pojawiają się takie gwiazdy jak Monica Belluci. W 2020 jedną z prezenterek będzie partnerka Valentino Rossiego- Francesca Sofia Novello.

Część włochów krytykuje Sanremo, ale w końcu i tak wszyscy je oglądają – w tym roku dołączą do nich fani Valentino Rossiego, nie tylko aby oglądać Francescę, ale również Vale, który ma zasiąść na jednym z najlepszych miejsc na widowni. W zasadzie można to skomentować tekstem reklamy McDonalda: „No i dobrze”:).

 

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły