Rodzinny Piknik MotoMamusie 2014
MotoRmania
8 maja 2014

Już 24 maja w Warszawie w parku Henrykowskim o godzinie 11 odbędzie się rodzinny piknik motocyklowy.

Pomysłodawczynie oraz organizatorki pikniku to zrzeszona w całej Polsce grupa motocyklistek matek „Motomamusie”. Swoimi działaniami, dziewczyny chcą pokazać między innymi, że miłośnicy jednośladów to nie dawcy nerek lecz odpowiedzialni i kochający rodzice, dla których ważne jest bezpieczeństwo, wiedza i rodzina. Piknik zostanie zrealizowany w ramach projektu Pierwszej Inicjatywy Lokalnej na Białołęce przy bardzo dużym wsparciu i zaangażowaniu Urzędu Gminy Białołęka.
Imprezę rozpocznie widowiskowa parada kobiet na motocyklach przebranych w różowe spódniczki, która przejedzie ulicą Modlińską w Warszawie. Na miejscu będziecie mogli zobaczyć spektakularny pokaz ratownictwa medycznego z wykorzystaniem wozu strażackiego oraz statystów, testy zderzeniowe, symulatory dachowania, szkolenia z pierwszej pomocy udzielanej w wypadkach drogowych (również dzieciom), szkolenia z naprawy motocykla, warsztaty wina bezalkoholowego, a do tego specjalnie z myślą o rodzicach – porady specjalistów i szkolenia, m.in. z bezpieczeństwa przewożenia dzieci w fotelikach samochodowych. Podczas pikniku dostępni będą specjaliści z dziedziny psychologii, logopedii, dietytki, masażu shantala, doradcy laktacyjni. Organizator zapewnia animacje dla dzieci, konkursy, zabawy sportowe i taneczne prowadzone przez Egurrola Dance Studio. Imprezę zamknie koncert zespołu Mokrofon. Podczas pikniku odbędzie się losowanie wielu atrakcyjnych nagród.

Organizatorzy zapraszają wszystkich uczestników z własnymi kocami, żeby poza korzystaniem z wielu atrakcji piknikowych skorzystać z zieleni i wyjątkowej infrastruktury parku.

Więcej szczegółów na temat imprezy: RODZINNY PIKNIK oraz na FACEBOOKU
Kontakt:
Natalia Bułyk
Tel.: 667 289 555
natalia@motomamusie.pl
Główny organizator i założycielka społeczności MotoMamusie.pl

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły