VIII Targi Wroclaw Motorcycle Show 2018 – gorąca impreza w środku zimy [GALERIA]

- Monika Pacyfka Tichy

W noc poprzedzającą ósmą edycję wrocławskich targów Motocyklowych na stolicę Dolnego Śląska spadło kilkanaście centymetrów śniegu…

Mimo bożonarodzeniowej aury, w miniony weekend w zabytkowej Hali Stulecia atmosfera była gorąca. Swą ofertę zaprezentowało ponad stu wystawców – dealerów mniejszych i większych marek, producentów i sprzedawców odzieży fabrycznej i indywidualnej, twórców customów, szkół nauki i techniki jazdy, organizatorów szkoleń i wycieczek. Jak zawsze dużo było różnych fajnych gadżetów, jak meble i sprzęty domowe z części motocyklowych, pełna czaszek i zębatek galanteria i biżuteria, łobuzerskie koszulki ręcznie malowane i inne cieszące oko duperele.

Można było jak zawsze zobaczyć „tematy pokrewne” – np. upaprane do niemożliwości auta offroadowe i wypucowane również do niemożliwości, fantastycznie odnowione klasyki na dwóch i czterech kołach. Policja i ratownicy Motopomocni namawiali do bezpiecznej jazdy, a ekipy sportowe wręcz odwrotnie.

Na scenie można było zobaczyć pokazy mody, zawodników i podróżników, którzy pokazywali slajdy ze swoich wypraw. Słynna „Kobieta na Motocyklu” Ania Jackowska wspaniale pełniła rolę gospodarza sceny. Jak zawsze na wrocławskich targach panowała fantastyczna atmosfera dzielenia się pasją i spotkania ludzi których łączy ta sama miłość – miłość do motocykli.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl