Mick opowiada o wyścigu MotoGP o Grand Prix Kataru

- MotoRmania

Za nami niesamowite rozpoczęcie sezonu MotoGP. Andrea Dovizioso i Marc Marquez zafundowali kibicom piękną walkę o zwycięstwo, a Valentino Rossi udowodnił, że wciąż ma tempo i stanął na podium, ale podczas wyścigu w Katarze działo się znacznie więcej.

Dlaczego Johann Zarco prowadził tak długo, a później spadł tak daleko w stawce? Komu zabrakło paliwa w ostatnim sektorze? Kto upadł po awarii hamulca? Co zmienił w ustawieniach Maverick Vinales? Kto popełnił błąd w doborze opon, a komu brakowało przyczepności? Wszystkiego dowiecie się z nowego odcinka podcastu „Mick o Moto” w którym Mick analizuje niedzielny wyścig „zawodnik po zawodniku”, a na koniec krótko omawia także zmagania Moto2 i Moto3 oraz okrążenia demonstracyjne nowej maszyny MotoE. Idealna audycja na długi tydzień bez MotoGP.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl