Rekordowe wyniki „Motormanii”- DZIĘKUJEMY I PRZEPRASZAMY :)
MotoRmania
19 lutego 2020

Tylko przez ostatnie 48h  – 17 i 18 lutego – nasz portal odwiedziło ponad 81 tys. unikalnych użytkowników.

Dzięki waszemu zainteresowaniu tematami poruszanymi na portalu odnotowujemy rekordowe wyniki – bardzo dziękujemy. Z publikowanych przez nas na początku lutego danych Alexy wynika, że jesteśmy na mocnym drugim miejscu wśród portali motocyklowych, ale od tego momentu zaliczamy nasze kolejne rekordy. Przez ostatnie 48h mieliśmy ponad 81 tysięcy unikalnych użytkowników- a nasz miesięczny target to tym razem 400k.

Co istotne, nasz wynik został osiągnięty bez ANI JEDNEJ REKLAMY, ani jednego płatnego posta na Facebooku – wszystko na podstawie organicznej pracy redakcyjnej.

Ale też chcieliśmy przeprosić – walcząc o wyniki musimy się ocierać o tematy z pogranicza motocykli i informacji ogólnych. Niektóre materiały miały zbyt „pudelkowe” hasła ponieważ eksperymentując zdarza nam się tracić wyczucie. Dziękujemy, że stawiacie nas do pionu. Pracujemy nad aspektami technicznymi portalu – poprawa ładowania stron już wkrótce. Musimy znaleźć własną drogę do pokonania lidera rynku, który w ostatnim miesiącu wrzuca informacje np. o śmierci znanych artystów, oraz wiele innych niezwiązanych z motocyklami tematów – targetując nowych użytkowników ( nie motocyklowych, ale reklamodawca nie wie przecież jak osiągnięto wynik – nie śledzi tego na bieżąco).

 

 

Obiecujemy, że nie pójdziemy tą drogą, ale przepraszamy za to, iż czasem niebezpiecznie zbliżyliśmy się do tego trendu. Eksperymentujemy i uczymy się.  Potrzebujemy waszej pomocy – co chcielibyście widzieć? Na jakich materiałach wam zależy? Porady co do techniki jazdy? Trasy? Podcasty? Wywiady? Dajcie znać. 🙂

 

 

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły