Prawda czy ściema? H-D Road Glide vs Indian Challanger

- MotoRmania

Czy takie ustawki są dla was wiarygodne? Tutaj dawcą pomysłu i organizatorem był jeden z producentów.

Historia reklamy zna całe mnóstwo jej odmian –  filmy Pepsi biorące na rogi Coca-Colę stały się kultowe.  Były dobrze zrobione i o nich się mówiło.

 

Później takie ciekawe porównania przeniesiono do motoryzacji – w tym przypadku Cadillac zorganizował wyścig z Mercedesem wykorzystując bardzo efektowne zakończenie.

 

I w ten oto sposób docieramy do sedna sprawy – czyli do materiału opublikowanego przez Indiana 6 dni temu. O ile tego typu porównania do tej pory zawsze raczej sugerowały „co myśleć” i miały formę żartobliwą, o tyle tutaj Indian próbuje coś udowodnić na poważnie. Pytanie czy dla was, czyli dla potencjalnych klientów wynik takiego wyścigu jest wiarygodny. Na starcie ustawione zostają : Harley-Davidson Road Glide Special oraz Indian Challenger. Zgadnijcie który motocykl wygrał…

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl