Przesadzili! Tak wygląda BMW R1250 GS.

- MotoRmania

Ironwood Custom Motorcycles są znane z budowania ostrych, dobrze wykończonych bokserów BMW serii R- tym razem przeszli najśmielsze oczekiwania.

Ten najnowszy projekt jest daleki od tej prostej i klasycznej platformy. Tym razem holenderscy specjaliści dorwali zupełnie nowego R1250GS. Krótko mówiąc mamy sprzęt z mocą 134 KM i 143 Nm. Przy projekcie współpracowało BMW Motorrad Holandia, które chciało mieć coś szczególnego na dziesięciolecie obecności na holenderskim rynku, a inspirację wniósł producent zegarków TW Steel. Ten motocykl miał być połączeniem maszyny i zegarka. Tak powstał „Dominator”.

bmw-r1250gs-custom-9

 

 

Całe nadwozie jest niestandardowe. Z przodu znajduje się przedni reflektor LED BMW S1000XR, a z tyłu światło S1000RR. Wyświetlacz TFT został przeniesiony z kierownicy na zbiornik.

bmw-r1250gs-custom-5

Zmodyfikowano zawieszenie – mamy karbonowy widelec oraz amortyzatory TFX Suspension.

 

bmw-r1250gs-custom

Zestaw 17-calowych kutych kół karbonowych od Rotobox pomógł jeszcze bardziej ulepszyć podwozie 1250. Hamulce zostały ulepszone zaciskami Brembo od R1250R.

Efekt jest szokujący, chociaż naszym zdaniem trochę za bardzo przypomina stylistycznie KTM’a SuperDuke’a.

bmw-r1250gs-custom-10

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl