Yamaha YZF-R3: pierwsze zdjęcia szpiegowskie!
Piotr Jędrzejak
30 kwietnia 2014

Wszyscy już to wiedzą, Yamaha dalej milczy, a my już nie możemy się doczekać nowej trzysetki!

YZF-R25 została zaprezentowana już w listopadzie jako model koncepcyjny, ale od tamtej pory Yamaha nie opublikowała jakichkolwiek nowych informacji na temat tego sprzęta. No i jedyne co nam pozostało, to oczekiwanie. Dowiedzieliśmy się też, że opatentowane zostały nazwy YZF-R3 oraz R3, a więc stało się jasne, że na naszym rynku ten motocykl nie będzie 250-tką, ale trzysetką tak jak cała konkurencja.

W ostatnich dniach temat R25 / R3 ożył, a to za sprawą kilku zdjęć szpiegowskich tego motocykla. Mimo wszystko nie dowiedzieliśmy się z nich niczego istotnego. Można zauważyć, że krótki wydech jest w stylu tego z MT-07, a tylna lampa LED-owa pochodzi bezpośrednio od tego modelu. Felgi rzeczywiście są prze-urodziwe, a przednia owiewka z kształtem reflektora trochę przypomina stylem Panigale lub nową Hondę CBR600 i bardzo nam się to podoba. Przy okazji przypominamy, że silnik to jednostka 2-cylindrowa.

Poza tym możemy powiedzieć, że mamy przed sobą naprawdę przyjemnie wyglądającą trzysetkę. Co Wy o niej powiecie? Bardzo ciekawi nas, jaka będzie finalna cena tego motocykla, no i… kiedy w końcu zostanie zaprezentowany?

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły